ביטוח בריאות
ביטוח סיעודי
ביטוח חיים
ביטוח מחלות קשות
ביטוח תאונות אישיות

ביטוח בריאות

ברוכים הבאים למנוע השוואת ביטוחי הבריאות המתקדם בישראל המאפשר לבצע בדיקת פוליסת ביטוח בריאות לכל המשפחה לפני רכישה או העברה ממסלול למסלול, במגוון חברות הביטוח: מגדל, כלל, הראל, פניקס, ביטוח ישיר, איילון, אליהו, מנורה, ועוד.

איתור מידע על פוליסות ופרמיות

איך תדע לאתר את פוליסת ביטוח הבריאות המתאימה לך ביותר?

א.     ע"י עיון בפוליסות של החברות השונות, והשוואה ביניהן. כל חברת ביטוח מפרסמת את הפוליסות שלה באתר האינטרנט שלה. באתר שלנו ריכזנו תקצירי פוליסות עיקריות של חברות ביטוח שונות לנוחות העיון וההשוואה. אך תמיד כדאי לבחון גם את אתרי חברות הביטוח כדי לקבל מידע מלא ועדכני.
ב.     מאחר והפוליסות ארוכות וסבוכות – חברות הביטוח חייבות לפרסם לכל פוליסה "גילוי נאות" המכיל תקציר של הפוליסה והכיסויים. ניתן להתחיל בהשוואת הגילוי הנאות, כדי להבין את הכיסויים בפוליסה, ואחר כך לקרוא את הפוליסות המלאות של המועמדות הסופיות. גם הגילוי הנאות מוצג באתרי האינטרנט של חברות הביטוח

לפני קניית ביטוח בריאות, המבטח חייב לתת לכם טופס הצעת ביטוח ולוח פרמיות המציג את הפרמיות שיש לשלם מחולק לפי קבוצות גיל. מערכת השוואת ביטוח הבריאות שלנו מאפשרת לבצע השוואות בין הביטוחים השונים. ניתן לבצע חיפוש לפי מין המבוטח, גיל המבוטח ומספר ילדים. מומלץ לבצע השוואה בין הכיסוי הביטוחי שפוליסות ביטוח הבריאות השונות מספקות ולאחר מכן לבדוק את המחיר שיש לשלם על ציר הזמן, כלומר לבדוק את המחיר עם גילאים שהולכים וגדלים לדוגמה כל 5 שנים ולבסוף לבחור את התוכנית שמתאימה לכם ביותר.

למערכת השוואת ביטוח בריאות >>

בריאות זה אינפומד – אתר רפואה המקיף בישראל